Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

BRAWO MACIEJ BRAWO SLD SIERADZ

dodano 2014-07-01 12:20 w kategorii: Informacje

W ostatnich dniach jeden z regionalnych sieradzkich portali internetowy przeprowadził sondę na najlepszego Prezydenta Sieradza ostatniego 25-lecia. Pragnę z satysfakcją opublikować wyniki tego sondażu:

Jak widać powyżej nie dał najmniejszych szans swym konkurentom, członek władz krajowych SLD i członek Zarządu Miejskiego SLD w Sieradzu kol. Maciej Spławski, który był Prezydentem Sieradza od 04 lipca 2002r. do listopada 2002r.. Otrzymał 35,12% głosów i wyprzedził obecnego Prezydenta Sieradza (21,20% głosów). Mimo tak krótkiego czasu urzędowania na tym stanowisku, został zapamiętany przez głosujących na niego internautów, jako prezydent dobrze rządzący Sieradzem.

Kol. Maciej jest nadal czynnym działaczem lewicy w Sieradzu. Mamy zaszczyt razem pracować w Zarządzie Miejskim Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Sieradzu.

Wszyscy pozostali członkinie i członkowie Zarządu serdecznie gratulują kol. Maciejowi takiego sukcesu!!!

Na uwagę zasługuje również fakt, że wywodzący się z szeregów lewicy kol. Krzysztof Michalski zajął czwartą lokatę. Obaj nasi koledzy uzbierali w sumie 46,68% głosów.

Rokuje to bardzo pozytywnie na przyszłość i pokazuje jakich specjalistów daje naszemu miastu lewica.

 

Arkadiusz Andrzejczak

SLD Sieradz

 

 Komentarze

Wydarzenia

 • Wieś od nowa musi się nauczyć ze sobą współpracować

  6 godzin temu

  Kilkuset delegatów na Kongres Wsi Polskiej w Unii Europejskiej wyraziło wolę corocznego zwoływania Kongresu, który byłby poprzedzony 16 wojewódzkimi spotkaniami oraz przygotowywaniem „Raportu o stanie wsi polskiej”. Coroczny raport opisywałby sytuację na polskiej wsi w danym roku, a także zawierałbyczytaj więcej»

 • Liberadzki: Sąd nad Polską

  wczoraj o 10:17

  - Moim zdaniem koledzy z PiS popełnili wielki błąd. Parlament Europejski jest miejscem, gdzie z natury rzeczy się dyskutuje, gdzie decyzje wypracowuje się w dialogu. Rejterada, niepodejmowanie dialogu, musi skończyć się katastrofą - powiedział prof. Bogusław Liberadzki w wywiadzie dla "Trybuny".czytaj więcej»

 • Gawkowski: Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – dawny Stalinogród

  wczoraj o 10:00

  - Pałac Kultury i Nauki nie nosi już imienia Stalina, ale przypominam, że mieliśmy takie miasto „Stalinogród”, a obecne Katowice. Idąc logiką PiS, wyburzmy Katowice – ocenił Krzysztof Gawkowski w programie „Tak Jest”.czytaj więcej»

 • Łybacka: Wstrzymałam się od głosu z powodu zapisów o ewentualnych sankcjach

  przedwczoraj o 15:27

  - Nie jest to powód do radości, iż po raz piąty w tej kadencji debatowaliśmy na temat stanu praworządności w Polsce. Parlament Europejski przyjął rezolucję w tej kwestii, głosowanie nad nią uzależniałam od losów punktu nr 14, który mówił o możliwości wprowadzenia sankcji – stwierdziła Krystyna Łybacczytaj więcej»

 • SLD w Warszawie apeluje o zaskarżenie decyzji wojewody o dekomunizacji

  przedwczoraj o 10:45

  Uchwała Rada Miasta Stołecznego Warszawy mówi jasno, że dopiero pięć lat po śmierci można nadawać ulicom imię danej osoby. W związku z tym apelujemy do wszystkich radnych m.st. Warszawy, aby w dniu dzisiejszym zaskarżyć decyzję wojewody mazowieckiego do sądu administracyjnego – powiedział podczas brczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.